Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

"Honorowa odznaka „Zasłużony dla Hufca Łódź-Polesie” "

Reaktywowała się kapituła HONOROWEJ ODZNAKI „ZASŁUŻONY DLA HUFCA ŁÓDŹ-POLESIE” , która czeka z utęsknieniem na Wasze wnioski. Ostatnio mieliśmy taką szansę 5 lat temu! Teraz na naszym 55-leciu Hufca znów mamy okazję.

1) Dla kogo przeznaczona jest ta odznaka:

- Odznaka jest przeznaczona dla instruktorów, którzy od przynajmniej 10 lat pełnią funkcje instruktorskie w Hufcu Łódź-Polesie i odnieśli w swojej pracy liczne i wymierne sukcesy. Dzięki ich działalności w hufcu dokonały się liczne zmiany, udało się wzmocnić określone środowiska lub zespoły, wprowadzić skuteczne ulepszenia w sposobie funkcjonowania hufca w obszarze zarządzania, kształcenia, pracy z kadrą, finansów i majątku oraz/lub wizerunku i współpracy z partnerami zewnętrznymi. Ze względu na swoje zaangażowanie osoby odznaczone mogą być wzorem dla innych instruktorów, a ich długoletnie doświadczenie na różnych funkcjach sprawia, że wyróżnieni w ten sposób instruktorzy są w Hufcu Łódź-Polesie autorytetami.

- Odznaka może być przeznaczona dla osób nie będących instruktorami, a szczególnie zasłużonych dla społeczności hufca, wyróżniających się swoją postawą i dokonaniami.

2) Jak można ją przyznać?

Wystarczy wypełnić wniosek i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski przyjmowane są do środy 18 kwietnia.

Regulamin odznaki oraz wniosek dostępne są w plikowni kapituły.

phm. Dorota Łapińska
członek komendy hufca