Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Święto hufca - świetna okazja na odznaczenia

Już tylko do jutra możecie składać wnioski o odznaki.

Odznaka Honorowa - przeznaczona dla zaangażowanych instruktorów, którzy pracują powyżej 10 lat na swoich funkcjach, oraz dla osób nie będących instruktorami, a szczególnie zasłużonych dla społeczności hufca, wyróżniających się swoją postawą i dokonaniami.
Odznaka Srebrna i Złota przeznaczone dla drużynowych i nie tylko.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do środy 17 kwietnia.

Kapituła Odznaki Honorowej dh. Mieczysław Mika Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kapituła Odznaki Zasłużonego dla Hufca Łódź-Polesie dh. Maciej Cichosz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wniosek przyznania odznaki (pobierz)


Z harcerskim pozdrowieniem,

Czuwaj!
phm. Dorota Łapińska
członek kapituły