Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

"Odznaka Zasłużonego dla Hufca na początek nowego roku"

Drogi Komendancie, druhu/ druhno drużynowa!

W waszym środowisku z pewnością są osoby, którym trzeba podziękować za pracę instruktorską. ZRÓB TO :) ZŁÓŻ WNIOSEK o Odznakę Zasłużonego dla Hufca. Kapituła czeka na wasze wnioski do środy 11 września. Ślijcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy!

Attachments:
URLFile size
Access this URL (http://www.lodzpolesie.zhp.pl/index.php/pliki-do-pobrania/file/73-wniosek-przyznania-odznaki-zasluzony-dla-hufca-lodz-polesie)Wniosek o odznakę0 kB

Czytaj więcej...

"Odznaka Zasłużonych dla Hufca - wyróżnienie podczas Święta Hufca 2013"

Święto Hufca zbliża się już wielkimi krokami. Pamiętaj o swoich instruktorach, wyróżnij ich za ich pracę i zaangażowanie!

Czytaj więcej...

Wyróżnienie odznaką podczas Święta Hufca

Święto Hufca zbliża się już wielkimi krokami, a z nim okazja, aby wyróżnić i docenić pracę naszych instruktorów. Nie czekaj na ostatnią chwilę, wypełnij wniosek i prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na pewno w Twoim środowisku są osoby, którym trzeba podziękować za ich instruktorską pracę.

Czytaj więcej...