Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Najbliższe posiedzenie KSW


 
Najbliższe posiedzenie Kapituły Stopni Wędrowniczych Hufca Łódź-Polesie odbędzie się 17 lutego 2016 roku.
Podsumowania/programy prób proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 lutego.

Czytaj więcej...

Szkolenie dla opiekunów prób na stopnie wędrownicze

KSW Hufca Łódź-Polesie zaprasza na spotkanie dla wszystkich osób zainteresowanych próbami na stopnie wędrownicze, które odbędzie się 9 grudnia (środa) o godzinie 17:30 w budynku hufca.

Zaproszenie kierujemy szczególnie do:

  • szefów kapituł działających przy szczepach i drużynach wędrowniczych,
  • opiekunów prób na stopnie HO i HR,
  • członków kapituł,
  • drużynowych wędrowniczych.

Zgłoszenia do 1 grudnia należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Uwaga! Wędrownicy do 21 roku życia!

Przypominamy, iż zgodnie z uchwałą nr 83/XXXVI Rady Naczelnej ZHP z dnia 5 października 2013 r.w sprawie systemu metodycznego ZHP od 1 września 2015 roku obniżona zostaje górna granicę wieku wędrowniczego do 21 roku życia.

Czytaj więcej...

Posiedzenie KSW - czerwiec

Najbliższe posiedzenie hufcowej Kapituły Stopni Wędrowniczych odbędzie się 16 czerwca 2015 r. o godzinie 18:00 w hufcu.

Na próby i podsumowania czekamy do 6 czerwca 2015 r. Dokumenty należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

hm. Katarzyna Kurowska
szefowa KSW

"Marcowe posiedzenie KSW"

Najbliższe posiedzenie Hufcowej Kapituły Stopni Wędrowniczych odbędzie się 26 marca 2015 r. o godzinie 18:00 w hufcu. Zgłoszenia w postaci prób i podsumowań przyjmujemy do 16 marca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...