Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Slużba na Święcie Hufca

Czuwaj!
Drodzy Wędrownicy i Instruktorzy. Dużymi krokami zbliża się Święto NASZEGO Hufca. Co roku mamy program dla wędrowników, jednak w tym roku jest on szczególny. Ponieważ już od jakiegoś czasu wiadomo, że budynek naszego Hufca zostanie przeniesiony, pojawia się okazja, żeby pomóc w przeprowadzce. Czas na prawdziwą, płynącą z wielkiej potrzeby środowiska SŁUŻBĘ.

Dlatego zgodnie z DEWIZĄ WĘDROWNICZĄ
Wyjdź w świat, zobacz, pomyśl – pomóż, czyli działaj!
chcemy zachęcić wszystkie drużyny i patrole wędrownicze oraz instruktorów, którzy mają czas i chęci, do pomocy w tym wydarzeniu. Potrzebujemy rąk do pracy, a jeżeli to możliwe, również samochodów, które coś przewiozą. Obowiązują stroje robocze, bo na pewno się ubrudzimy :)
Cały program Święta Hufca jest umieszczony na stronie.

Bardzo zachęcamy do udziału wszystkie osoby w wieku wędrowniczym i wszystkich instruktorów. Jest okazja, żeby w jedyny w swoim rodzaju sposób uczcić święto naszego hufca, odwdzięczając się staremu budynkowi za wszystkie biwaki, odprawy i zbiórki, i przygotowując nowy budynek do pełnienia tych samych funkcji!
Osoby, które z nami nie nocują, zapraszamy pod budynek przy ul. Pogonowskiego 83 na godzinę 10:30 w stanie gotowym do pracy :)
Wszystkich zainteresowanych udziałem w służbie prosimy o przesłanie zgłoszenia (środowisko i liczba osób lub imienne zgłoszenia indywidualne) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W imieniu Namiestnictwa Wędrowniczego,
phm. Sylwia Buczyk