Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Nowy rok harcerski w Namiestnictwie Wędrowniczym

Czuwaj!

Już za nami wakacje i wrześniowe grzybobrania. Przyszedł czas na tzw. Jesienną Depresję, ale na pewno nie dla wędrowników! Jesień w Namiestnictwie Wędrowniczym to czas zmian i planowania kolejnych wakacji :) Bo nie ma nic lepszego jak po zakończeniu jednej rzeczy, można zacząć planować kolejną!

W imieniu Namiestnictwa Wędrowniczego zapraszam do nowej siedziby Hufca Łódź-Polesie, gdzie 8 października odbędzie się pierwsze spotkanie. Jeżeli jesteś zainteresowany włączeniem się w działania Namiestnictwa, bądź myślisz o założeniu drużyny wędrowniczej w swoim środowisku to też gorąco zapraszamy.

Na początku zbiórki odbędą się także wybory na Namiestnika Wędrowniczego, kandydatury można zgłaszać do rozpoczęcia spotkania. Przypomnę, że kandydat musi posiadać minimalnie stopień phm oraz mieć ukończony kurs namiestników lub kurs kadry kształcącej. Głosować może każdy drużynowy drużyny wędrowniczej (bądź jego zastępca - każda drużyna wędrownicza ma jednego przedstawiciela, jeden głos) oraz instruktorzy namiestnictwa wędrowniczego.

Weź teraz kartkę papieru i długopis, iPhona, tablet lub co tam wolisz i zapisz swoje pomysły na nowy rok harcerski. Zaskocz Nas!

Czekamy 08.10.2012 r. o godz. 18:00 w nowej siedzibie Hufca Łódź-Polesie.

Pozdrawiam,
pwd. Piotr Wojtaszek
Instruktor Namiestnictwa Wędrowniczego