Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Dowody Zbrodni 2014 - Detektywistyczna gra wędrownicza

Od kilku tygodni w kilku miastach w całej Polsce dochodzi do zatruć wody pitnej. Możliwe, że za zatruciami stoi grupa przestępcza, nie wyklucza się ataku terrorystycznego. Policja na razie nie znalazła powiązań między przypadkami. Ostatnie największe zatrucie miało miejsce w Łodzi. Ekipa śledcza i grupa techniczna zalazła tylko szczątkowe informacje.
Policja zdecydowała się na wprowadzenie do śledztwa ekip z zewnątrz. Wszystkie chętne ekipy proszone są o zgłaszanie się na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie wprowadzające do śledztwa odbędzie się 29 listopada 2014 r. o godz. 9:00 (Olimpijska 9), tuż po nim rozpocznie się śledztwo. Planowane zakończenie o godz. 16:00.
Ekipy śledcze powinny składać się od 3 do 5 członków.
Ekipy śledcze, które zgłoszą się do 23 listopada, dostaną dodatkowy sprzęt śledczy.

Wszelkie pytania prosimy zadawać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Wojtaszek
Komisarz śledczy

Attachments:
FileFile size
Download this file (gazeta.jpg)gazeta.jpg129 kB