Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

"Podejmij się MISJI HR!"

Wokół stopnia HR narosło wiele mitów. Że trudny, że niepotrzebny, że trzeba osiągnąć jakiś niesamowity poziom wtajemniczenia, aby okazać się godnym otwarcia próby, nie mówiąc o jej zamknięciu. W efekcie bardzo niewielu z nas może się tym stopniem pochwalić. A szkoda!

 

Próba HR to możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań, okazja do spojrzenia w głąb siebie i zastanowienia się nad swoją dalszą drogą. HR to ukoronowanie naszej wieloletniej wędrówki po stopniach, sposób na dobre i dojrzałe przygotowanie się do wejścia w „prawdziwe życie”.

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich wędrowników ze stopniem HO do podjęcia wyzwania stopnia HR. Nie dla nas, nie dla drużyny, nie dla hufca – dla siebie. Bo taki jest właśnie ten stopień – pozwala nam skoncentrować się na naszym własnym rozwoju i osiągać to, o czym od dawna marzyliśmy, ale nigdy nie starczało nam na to siły, czasu czy energii.

Zrób to dla siebie i dołącz do nas – zostań HR-em! Dołącz do Misji HR, nowego projektu Namiestnictwa Wędrowniczego.

Szczegóły oraz wiele informacji o stopniu na stronie MISJI HR.

hm. Anna Cichosz HR

Szef ZKK/Namietniczka Wędrownicza