Odznaka Honorowa
Poniżej zamieszczamy wykaz osób, które zostały odznaczone Honorową Odznaką Zasłużonego dla Hufca Łódź-Polesie. Jest to odznaka przyznawana przez Komendanta Hufca na wniosek instruktorów hufca. Wręczana jest podczas apelu rozpoczynającego rok harcerski, Święta Hufca oraz na Zjazdach Hufca.
Stopień | Nazwisko, imię (nazwa) | Numer odznaki | Data nadania | Uwagi |
---|---|---|---|---|
hm. | Gutowski Wiesław | 1 | 27.04.1972 | |
hm. | Ołdak Krystyna | 2 | 27.04.1972 | |
hm. | Wdówka Janusz | 3 | 27.04.1972 | |
hm. | Zalech Alina | 4 | 27.04.1972 | |
hm. | Cielepa Jan | 5 | 27.04.1972 | |
hm. | Kubiak Bronisław | 6 | 27.04.1972 | |
hm. | Okulicz Genowefa | 7 | 27.04.1972 | |
hm. | Leman Władysław | 8 | 27.04.1972 | |
- | Kowalczyk Edward | 9 | 27.04.1972 | Minister Łączności |
hm. | Cichocka-Chojnacka Danuta | 10 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
hm. | Abramowicz Hanna | 11 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Rybicka Izabella | 12 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Zbroja Jerzy | 13 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Głuszak Zygmunt | 14 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Filiński Jerzy | 15 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Czerniak Michał | 16 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Kasprzak Jerzy | 17 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Kolendowicz Ryszard | 18 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Doroszewski Jerzy | 19 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Tyszko Zbigniew | 20 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Zalewski Jan | 21 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Jarosz Tadeusz | 22 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Karbownik Wojciech | 23 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Ciążyński Wojciech | 24 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Jabzemska Genowefa | 25 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Niewiadomski Witold | 26 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Jakubik Mieczysław | 27 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Cieślikowski Leszek | 28 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Ślesicki Władysław | 29 | 27.04.1972 | Członek Powstańczej Poczty Harcerskiej |
- | Mackiewicz Janina | 30 | 23.09.1972 | |
hm. | Kuchczyńska Blandyna | 31 | 23.09.1972 | |
- | Olbryk Józef | 32 | 27.04.1973 | |
hm. | Łukowski Maciej | 33 | 27.04.1973 | |
hm. | Zasiński Stanisław | 35 | 24.11.1972 | |
- | Szczep Blękitne Berety | 36 | 24.11.1972 | |
hm. | Kuran Jadwiga | 27.04.1973 | ||
hm. | Bolanowski Czesław | 27.04.1973 | ||
hm. | Antoszkiewicz Wojciech | 27.04.1974 | ||
hm. | Maliński Jerzy | 27.04.1974 | ||
hm. | Woźniak Włodzimierz | 27.04.1974 | ||
hm. | Zytka Grzegorz | |||
- | Konarzewski Henryk | |||
hm. | Zytka Włodzimierz | 52 | 27.04.1976 | |
- | Szczep przy XVIII L.O. | 55 | 19.06.1978 | |
hm. | Margiel Lech | 56 | 19.06.1978 | |
hm. | Domaracki Władysław | 63 | 27.04.1978 | |
hm. | Chudzyńska Anna | 64 | 27.04.1978 | |
hm. | Machejko Barbara | 65 | 27.04.1978 | |
hm. | Lech Halina | 66 | 27.04.1978 | |
hm. | Królewski Marek | 69 | 27.04.1978 | |
- | Mikołajczyk Danuta | 70 | 27.04.1978 | |
hm. | Mika Mieczysław | 71 | 27.04.1978 | |
pwd. | Falak Danuta | 72 | 27.04.1978 | |
- | Grabowski Wiesław | 74 | 12.12.1978 | |
- | Marlicki Jerzy | 75 | 12.12.1978 | |
hm. | Janowska Halina | 78 | 27.04.1979 | |
hm. | Janowski Andrzej | 79 | 27.04.1979 | |
hm. | Miksa Janusz | 80 | 27.04.1979 | |
hm. | Broniewska Grażyna | 81 | 27.04.1980 | |
hm. | Więckowski Marek | 82 | 27.04.1980 | |
hm. | Boisse Janusz | 83 | 27.04.1980 | |
hm. | Broniewski Jacek | 84 | 27.04.1978 | Wręczono 27.04.1981 |
- | Walterowcy | 03.03.1979 | ||
hm. | Kubiak Kazimierz | 87 | 27.04.1980 | |
hm. | Kuzitowicz Krystyna | 88 | 27.04.1980 | |
hm. | Pękala Jacek | 96 | 27.04.1981 | |
hm. | Kuzitowicz Włodzisław | |||
hm. | Stępień Jerzy | |||
- | 15 ŁDH im. A. Małkowskiego | 27.10.1980 | Wręczono 15.10.1980 na 60-leciu drużyny | |
hm. | Niemir Kajetan | 09.05.1982 | ||
hm. | Wiśniewska Janina | 09.05.1982 | ||
hm. | Janowska Danuta | 09.05.1982 | ||
hm. | Zytka Barbara | 09.05.1982 | ||
hm. | Marchwiński Zdzisław | 09.05.1982 | ||
hm. | Mamełka Kazimierz | 09.05.1982 | ||
hm. | Kałudzka Anna | 108 | 27.04.1983 | |
hm. | Łukaszczyk Halina | 109 | 27.04.1983 | |
hm. | Łukaszczyk Waldemar | 110 | 27.04.1983 | |
- | Pietrzycki Marian | 111 | 27.04.1983 | |
hm. | Piłat Jan | 112 | 27.04.1983 | |
hm. | Sowa Jerzy | 113 | 27.04.1983 | |
hm. | Sowa Zofia | 114 | 27.04.1983 | |
hm. | Adamski Andrzej | 115 | 26.04.1984 | |
hm. | Mockałło Witold | 116 | 26.04.1984 | |
hm. | Kolewa Teresa | 118 | 21.09.1985 | |
hm. | Baliński Henryk | 119 | 08.11.1985 | |
- | Szewc Tomasz | 120 | 08.11.1985 | |
hm. | Mikulska Anna | 121 | 27.04.1987 | |
hm. | Mikulski Paweł | 122 | 27.04.1987 | |
- | Podgórski Waldemar | 123 | 25.04.1987 | |
- | Tarasin Włodzimierz | 124 | 25.04.1987 | |
- | Sioma Kazimierz | 126 | 25.04.1987 | |
phm. | Szuprowicz Jadwiga | 127 | 26.11.1988 | |
- | Twardowski Włodzimierz | |||
phm. | Woźniak Jarosław | |||
phm. | Topolski Radosław | |||
hm. | Leman Andrzej | |||
hm. | Topolska Marzanna | |||
- | Rybarczyk Wiesława | |||
- | Zagajewski Tadeusz | |||
- | Witkowski Piotr | |||
hm. | Sawiak Katarzyna | |||
hm. | Tkaczyk Marcin | |||
hm. | Brulikowska-Polit Marta | 22.04.2012 | ||
hm. | Cichosz Anna | 22.04.2012 | ||
hm. | Cichosz Maciej | 22.04.2012 | ||
pwd. | Gałecki Stanisław | 22.04.2012 | ||
hm. | Kurowska Katarzyna | 22.04.2012 | ||
phm. | Kowski Ryszard | 22.04.2012 | ||
hm. | Nowacki Piotr | 22.04.2012 | wręczono 22.02.2014 | |
hm. | Rytel Rafał | 22.04.2012 | ||
pwd. | Sałajczyk Stanisław | 22.04.2012 | ||
phm. | Suchecka Marzena | 22.04.2012 | ||
hm. | Suchan Magdalena | 22.04.2012 | ||
hm. | Szala Tomasz | 22.04.2012 | ||
hm. | Szumski Bartosz | 22.04.2012 | ||
hm. | Tarnowska Marta | 22.04.2012 | ||
phm. | Czechulska Beata | 21.04.2013 | ||
- | Romańska Joanna | 21.04.2013 | ||
hm. | Dąbkowska Magalena | 19.04.2015 | ||
phm. | Sobiepański Marcin | 24.10.2015 | ||
phm. | Łapińska Dorota | 24.10.2015 | ||
hm. | Rytel Agnieszka | 24.10.2015 |