Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Intercamp 2017

Intercamp to dobrze znana wszystkim poleskim harcerzom impreza zagraniczna. Są już dostępne pierwsze informacje na temat przyszłorocznego zlotu oraz zasady rekrutacji patroli. Tym razem skauci spotkają się w czerwcowy weekend w Niemczech.

 

Czytaj więcej...

"Intercamp 2016 - czas start"

„BE A HERO!”
 
Uwielbiasz świetną zabawę? Chcesz poznać niesamowitych ludzi i nawiązać znajomości ze skautami z różnych krajów? A może zawsze marzyłeś, żeby zostać SUPERBOHATEREM?!
Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś „TAK”, to nie czekaj! Zgłoś się na InterCamp i sprawdź się w Akademii Superbohaterów!

 

Czytaj więcej...

Propozycje zagraniczne na 2016

W 2016 roku czeka na nas kilka propozycji udziału w zlotach skautowych. Można wybrać się zarówno na znany wszystkim dobrze Intercamp, jak i na dłuższy wyjazd w wakacje. Warto pomyśleć już teraz, bo na niektóre imprezy rekrutacja już ruszyła.

Oto, w czym możecie wybierać:

Czytaj więcej...

Zlot Skautowy w Niemczech w majówkę za darmo!

Drodzy wędrownicy,
Wydział Zagraniczny GK zaprasza 6-osobowe patrole (1 pełnoletni instruktor plus 5 osób w wieku 16-25 lat) zainteresowane udziałem w EUROPALAGER 2015 "Partizipation in Europa!" w dniach od 30 kwietnia do 4 maja w Bonn.

Organizatorem European Camp jest niemiecki związek skautów i skautek BdP.

Czytaj więcej...

"INTERCAMP 2015 - już zbieramy zgłoszenia"

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Marzysz o poznaniu skautów z innych państw? Chcesz poznać kulturę i tradycje innych narodów? Masz szansę to zrobić! Jak? To proste! Zgłoś się na międzynarodowy zlot skautów - Intercamp! Wcale nie trzeba znać perfekcyjnie języka, a świetna zabawa jest gwarantowana!

Czytaj więcej...