Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Czas na dobrą REAKCJĘ!

Chorągwiana Szkoła Instruktorska OSNOWA i Zespół Kadry Kształcącej Hufca Łódź-Polesie zapraszają do udziału w Kursie Komendantów Szczepów REAKCJA. Kurs będzie miał formę dwóch biwaków weekendowych odbywających się okolicach Łodzi w terminach: 13-15.05 i 27-29.05.2016 . Koszt kursu to 200 zł, a w jego ramach uczestnicy mają zapewniony nocleg, pełne wyżywienie i materiały kursowe.

Zgłoszenia tylko do 20.04.2016 r. poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 18 osób spełniających warunki uczestnictwa. Szczegóły w ULOTCE kursowej.

 

phm. Tomasz Jachimek
członek komendy hufca

KoKadra, czyli kooperacja kadry

Zapraszamy serdecznie wszystkich instruktorów namiestnictw na warsztaty KOKADRA poświęcone tematyce właściwego przygotowywania zajęć dla kadr drużyn. Jako instruktorzy namiestnictw staliście się kadrą dla kadr, co wymaga dużych umiejętności. Zespół Kadry Kształcącej Hufca Łódź-Polese serdecznie zaprasza Was na warsztaty przygotowane specjalnie z myślą o Was.

Czytaj więcej...

Warsztaty „Bezpieczny obóz” 2014

Obóz za pasem, dlatego ZKK serdecznie zaprasza na warsztaty dla wychowawców „Bezpieczny obóz".

Warsztaty mają charakter obligatoryjny dla osób, które w tym roku pierwszy raz będą pełnić funkcję wychowawcy na koloniach i obozach oraz dla osób, który nabyły uprawnienia dzięki uzyskaniu stopnia instruktorskiego (bez ukończenia kursu wychowawców).

Attachments:
FileFile size
Download this file (Warsztaty dla wychowawców obozowych.pdf)Ulotka147 kB

Czytaj więcej...

Warsztaty Work Life Balance

Zespół Kadry Kształcącej Hufca Łódź-Polesie serdecznie zaprasza na warsztaty o tematyce Work Life Balance organizowane w dniu 3 lutego w godzinach 18:00 – 21:00 w budynku hufca. Zajęcia będzie prowadził phm. Sebastian Ciszewski.

Uwaga – liczba miejsc ograniczona, możemy przyjąć 9 osób. Zgłoszenia proszę przesysłać mailem do 31 stycznia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

Wyróżnienie dla kursu AXIS MUNDI

Właśnie dotarły do nas upominki, które zostały wręczone 30 listopada 2013 r. podczas podsumowania kursów wyróżnionych w konkursie grantowym Fundacji Harcerstwa Drugiego Tysiąclecia. Niestety nie mogliśmy wziąć udziału w tym spotkaniu, dlatego dopiero dzisiaj chwalimy się dyplomem podpisanym przez panią prezydentową Annę Komorowską.

Czytaj więcej...